Meb Oyun - Meb Oyun 42 - Meb Oyunları - Araba Oyunları - Çocuk Oyunları

Ortaklar Oyun Facebook
Sosyal MedyaSosyal Medya


KategorilerKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
ReklamlarReklamlar
Papanın Kek Dükkanı


Bunları Biliyor musunuz?

Bir fenomen haline gelen Meb Oyunlar hergün onbinlerce kişi tarafından oynanıyor. Meb Oyun, bu konuda en sevilen oyunları bulabileceğiniz devasa bir oyun sitesidir.

Oyunu BaşlatOynanma
79

Kategori
İşletme Oyunları
Açıklama : Sevimli kahramanımız papa kendisine kek dükkanı açar ve müşterilerin gelmesini bekler. Uzun bir bekleyişin ardından müşteriler gelmeye başlar ve papa müşterilerin istedikleri keklerin tatlarını tutturmaya çalışacak. Meboyun1.com iyi oyunlar diler.

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Ezmece
Anaokulu Bebek Bakıcılığı OyunuAnaokulu Bebek Bakıcılığı Youda Survivor 2 OyunuYouda Survivor 2 Oto Servisi OyunuOto Servisi Pizzacı Çocuk Oyunu OyunuPizzacı Çocuk Oyunu Bush Sosisli Dükkanı OyunuBush Sosisli Dükkanı Plaj İşletme OyunuPlaj İşletme Sanal Çiftlik 3 OyunuSanal Çiftlik 3 Papanın Kek Dükkanı OyunuPapanın Kek Dükkanı Restaurant İşletme Oyunu OyunuRestaurant İşletme Oyunu Kargo Şehri Chicago OyunuKargo Şehri Chicago Güzellik Salonu 3 OyunuGüzellik Salonu 3 Sanal Çiftlik Madagascar 3 OyunuSanal Çiftlik Madagascar 3 Penguen Lokantası 2 OyunuPenguen Lokantası 2 Araba Garajı İşlet OyunuAraba Garajı İşlet
Yorumlar
Bu oyuna henüz kimse yorum yapmamış.

İlk yorumu sen yapmak istiyorsan sağ taraftaki "Yorum Ekleyin" bölümünü kullanabilirsin. Yorumun onaylandıktan sonra burada gözükecektir.

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.meboyun1.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog