Meb Oyun - Meb Oyun 42 - Meb Oyunları - Araba Oyunları - Çocuk Oyunları

Ortaklar Oyun Facebook
Sosyal MedyaSosyal Medya


KategorilerKategoriler
Diğer SitelerimizDiğer Sitelerimiz
ReklamlarReklamlar
Papanın Kek Dükkanı


Bunları Biliyor musunuz?

Bir fenomen haline gelen Meb Oyunlar hergün onbinlerce kişi tarafından oynanıyor. Meb Oyun, bu konuda en sevilen oyunları bulabileceğiniz devasa bir oyun sitesidir.

Oyunu BaşlatOynanma
77

Kategori
İşletme Oyunları
Açıklama : Sevimli kahramanımız papa kendisine kek dükkanı açar ve müşterilerin gelmesini bekler. Uzun bir bekleyişin ardından müşteriler gelmeye başlar ve papa müşterilerin istedikleri keklerin tatlarını tutturmaya çalışacak. Meboyun1.com iyi oyunlar diler.

Benzer Oyunlar
REKLAMLAR
Zombi Ezmece
Restaurant İşletme Oyunu OyunuRestaurant İşletme Oyunu Penguen Lokantası 2 OyunuPenguen Lokantası 2 Araba Garajı İşlet OyunuAraba Garajı İşlet Anaokulu Bebek Bakıcılığı OyunuAnaokulu Bebek Bakıcılığı Papanın Kek Dükkanı OyunuPapanın Kek Dükkanı Oto Servisi OyunuOto Servisi Bush Sosisli Dükkanı OyunuBush Sosisli Dükkanı Pizzacı Çocuk Oyunu OyunuPizzacı Çocuk Oyunu Plaj İşletme OyunuPlaj İşletme Youda Survivor 2 OyunuYouda Survivor 2 Sanal Çiftlik Madagascar 3 OyunuSanal Çiftlik Madagascar 3 Kargo Şehri Chicago OyunuKargo Şehri Chicago Sanal Çiftlik 3 OyunuSanal Çiftlik 3 Güzellik Salonu 3 OyunuGüzellik Salonu 3
Yorumlar
Bu oyuna henüz kimse yorum yapmamış.

İlk yorumu sen yapmak istiyorsan sağ taraftaki "Yorum Ekleyin" bölümünü kullanabilirsin. Yorumun onaylandıktan sonra burada gözükecektir.

Yorum EkleyinCopyright © 2012 - 2013 www.meboyun1.com Tüm hakkı saklıdır. RSS Ortaklar Medya Blog